--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


No Man’s Sky بالاخره گلد شد

No Man’s Sky بالاخره گلد شد

پس از مدت‌ها انتظار و تأخیرهای فراوان، استودیوی «هلو گیمز» (Hello Games) گلد شدن عنوان No Man’s Sky را اعلام کرد.

استودیوی «هلو گیمز» چند روز گذشته در توییتر به طرفداران وعده‌ی اتفاق خاصی را می‌داد و درنهایت امروز اعلام کرد که عنوان No Man’s Sky پس از سال‌ها توسعه رسماً گلد شده‌است.

اصطلاح «گلد شدن» معمولاً به منظور اشاره به توسعه‌ی نسخه‌ی نهایی بازی که آماده‌ی بازی کردن و انتشار باشد به کار می‌رود و به عبارت دیگر، با وجود نیاز به توسعه‌ی چند پچ اضافی، توسعه‌ی بازی هم‌اکنون به پایان رسیده و به زودی می‌توانیم آن را تجربه کنیم.

این مسئله برای این بازی امر مهمی تلقی می‌شود زیرا در ماه می اعلام شد که این بازی با تأخیر منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار مورد نظر سازنده ماه‌های جولای و آگوست خواهد بود. این میزان تأخیر برای یک بازی ویدیویی رقم بالایی محسوب نمی‌شود؛ اما همین تأخیر چند هفته‌ای کافی بود تا هواداران کم‌صبر و خشمگینی که تحمل شش هفته زمان بیشتر را نداشتند، پیغام‌های تهدید به مرگ را روانه‌ی مؤسسان استودیوی «هلو گیمز» کنند.

No Man’s Sky قرار است در تاریخ 19 مرداد برای پلتفرم‌های «پی سی» و «پلی‌استیشن 4» عرضه شود. در گزارشی که وب‌سایت «آمازون» امروز منتشر کرد، نام این بازی به عنوان «مورد انتظارترین بازی سال 2016» به چشم می‌خورد.

برچسب ها: No Man’s Sky , hello games


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید


  1. نظر Charlee عزیز :

    Thanks for shargni. What a pleasure to read!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image