--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


پای «دیوار» به افغانستان هم باز شد

پای «دیوار» به افغانستان هم باز شد

اگر شما هم مثل خیلی های دیگر به دنبال خرید و فروش لوازم نو و دست دوم روی اینترنت هستید حتماً نام «دیوار» را شنیده اید. دیوار یک پلتفرم نیازمندی های آنلاین است که در آن، هم می توانید اقلام مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنید و هم اقلام مد نظرتان را به دیگران عرضه کنید و به فروش برسانید.

 

با وجود استقبال زیادی که این روزها از دیوار و خدماتش می شود، و همچنین علاقه ای که حسام آرمندهی، مدیرعامل آن قبلاً برای حضور در کشورهای همسایه نشان داده بود، اینکه به زودی شاهد حضور آن در آن سوی مرز های کشورمان باشیم دور از ذهن به نظر نمی رسید. حالا، این موضوع به واقعیت بدل شده و اپلیکیشن دیوار به کشور همسایه و هم زبان ما، افغانستان نیز راه پیدا کرده است و هم زبانان افغانستانی ما می توانند از این پس در کشور خود از خدمات آن استفاده کنند.

 

Screenshot_20160629-101717jpg
 

خدمات دیوار در افغانستان فعلاً در دو شهر هرات و کابل در دسترس قرار گرفته است اما انتظار می رود در صورت استقبال، به شهر های دیگر افغانستان نیز گسترش یابد.

برچسب ها: دیوار , برنامه دیوار , افغانستان , ایران


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید


  1. نظر Judith عزیز :

    I'm quite pleased with the inioamrtfon in this one. TY!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image