--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ایکس باکس One S قدرتمندتر از نسخه اصلی خود خواهد بود

ایکس باکس One S قدرتمندتر از نسخه اصلی خود خواهد بود

 

ایکس باکس One S روز گذشته رسماً معرفی شد. مشخصات این دستگاه بسیار شبیه به مدل اصلی خود ایکس باکس وان بوده که به جز اینکه در مدل2 ترابایتی به بازار عرضه خواهد شد، ظاهر باریک‌تری برای آن در نظر گرفته شده و همچنین پشتیبانی از 4K نیز به آن اضافه شده است.

 

 

با توجه به تمام این مشخصات، به نظر می‌رسد ایکس باکس One S تنها یک مدل باریک‌تر از ایکس باکس وان است اما آیا عملکرد آنها نیز مشابه هم خواهد بود؟ ظاهراً اینگونه نیست. Polygon سازنده Gears of War 4 در مصاحبه‌ای که درباره محصول جدید مایکروسافت داشته، نقطه نظرات جدیدی درباره ایکس باکس One S بازگو کرده است. طبق گفته رد فرگوسن، مدیر این استودیو، ایکس باکس One S در واقع کمی قدرتمندتر از ایکس باکس وان خواهد بود.

 

فرگوسن ادعا کرده این قدرت بیشتر، به دلیل افزایش میزان قدرت گرافیکی و CPU در مدل ایکس باکس One S است و این استودیو نیز از این افزایش قدرت در جهت بهبود گرافیک Gears of War 4 در زمینه‌های لازم استفاده کرده و می‌توان مطمئن بود سرعت فریم و رزولوشن در طول بازی سازگارتر باقی خواهد ماند.

 

تاکنون مایکروسافت هیچ اشاره‌ای به افزایش قدرت گرافیکی و CPU در مدل ایکس باکس One S نکرده اما اگر فرض کنیم این اطلاعات منتشر شدهصحیح باشند، محصول جدید مایکروسافت می‌تواند جذاب و  حیرت انگیز باشد چراکه هم قیمت مدل ایکس باکس وان خواهد بود.

 

با این حال ایکس باکسی که افزایش قدرت قابل توجه ای داشته باشد، پروژه اسکورپیو خواهد بود که مایکروسافت از آن به عنوان قدرتمندرین کنسولساخته شده نام برده و در سال 2017 به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

برچسب ها: xbox , xbox one , xbox one s , ایکس باکس one s , مایکروسافت , ایکس باکس


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنیدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image