--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


آخرین بروزرسانی OS X 10.11.4 مک بوک ها را فریز می کند

آخرین بروزرسانی OS X 10.11.4 مک بوک ها را فریز می کند

بروزسانی های نرم افزاری به طور معمول قابلیت های جدید، رفع باگ های قبلی و بهبودهای سیستمی را در خود جای داده اند. اما هر از گاهی برخی از بروزرسانی ها برعکس عمل می کنند و مشکلات بیشتری را پیش می آورند.

برای مثال یکی از بروزرسانی های اخیری که به جای رفع مشکلات، نقص های دیگری را پیش آورده است، بروزرسانی OS X El Capitan بوده است. اگر هنوز سیستم خود را به نسخه 10.11.4 OS X بروزرسانی نکرده اید، شاید بهتر باشد کمی دست نگه دارید.


بر اساس گزارشات برخی از کاربران، به نظر می رسد که بروزرسانی به آخرین نسخه سیستم عامل موجب فریز شدن سیستم آنها شده است. جالب است بدانید که اکثر کاربرانی با این مشکل مواجه هستند عمدتاً از دستگاه مک بوک پروی رتینا استفاده می کنند.


این کاربران گزارش کرده اند که در بازه های زمانی مختلف با مشکل فریز شدن ناگهانی سیستم مواجه می شوند و برای بازگردانی سیستم به حالت عادی، به یک ریبوت اساسی احتیاج دارند. با وجود اینکه اکثر گزارشات از سوی کاربران مک بوک پروی 13 اینچی گزارش شده است، اما کاربران سایر مک بوک ها نیز مشکلات مشابهی را بعد از بروزرسانی به آخرین نسخه سیستم عامل گزارش کرده اند.


تیم پشتیبانی اپل هم اکنون از این مشکل باخبر است اما هیچ راه حلی برای آن پیدا نکرده است. ما انتظار داریم که اپل به زودی یک بروزرسانی جدید دیگر را برای رفع این مشکل به کاربران ارسال کند. در هر حال اگر در بروزرسانی OS X 10.11.4 به هیچ نکته و قابلیت حیاتی خاصی احتیاج ندارید، بهتر است فعلاً برای بروزرسانی دستگاه مک خود کمی دست نگه دارید.

 

منبع: techshot

برچسب ها: OS X 10.11.4 , مک بوک , macbook


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنیدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image