--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


مهاجرت جهانی به‌سوی اینترنت همراه 1

مهاجرت جهانی به‌سوی اینترنت همراه

تحقیقات انجام شده نشان از این دارند که کاربران اینترنت در سراسر جهان در حال افزایش میزان استفاده خود از اینترنت همراه هستند و رشد این نوع از اینترنت از رشد اینترنت ثابت پیشی گرفته است.

برچسب ها: اینترنت , اینترنت همراه

تایپ صوتی به زبان فارسی 0

تایپ صوتی به زبان فارسی

همان‌طور که می‌دانید نرم‌افزارهای رایانه‌ای در بسیاری موارد به نیازهای کاربران پاسخ داده و انجام کارها را راحت‌تر کرده‌اند، اما متاسفانه یکی از نیازهای همیشگی کاربران فارسی زبان بی‌پاسخ مانده بود یا برای رفع آن ‌باید هزینه‌های زیادی پرداخت می‌شد.

 

برچسب ها: گوگل , اینترنت

اقدامات امنیتی به هنگام اتصال به شبکه های Wireless : 0

اقدامات امنیتی به هنگام اتصال به شبکه های Wireless :

شبکه های Wireless یا بی‌سیم مدت زمانی است که در کشور ما روند رو به رشدی داشته است. در حال حاضر در دانشگاه ها، فرودگاه ها، مراکز تجاری و اماکنی نظیر آنها دسترسی به اینترنت از طریق شبکه Wireless امکان پذیر است.

برچسب ها: اینترنت رایگان , اینترنت , اینترنت پرسرعت

من می خواهم جلوی نمایش یک سایت مشخص و معینی را بگیرم 0

من می خواهم جلوی نمایش یک سایت مشخص و معینی را بگیرم

برخی سایت ها شامل مفاهیمی هستند که شما مایل به مشاهده آنها نیستند یا نمی خواهید شخصی غیر از شما بتواند آن را مشاهده کند. در IE ویژگی به نام Block وجود دارد که می توانید با استفاده از آن و به آسانی آن سایت ها را Block کنید.

برچسب ها: اینترنت رایگان , اینترنت پرسرعت

افزایش سرعت بارگذاری در طراحی سایت 1

افزایش سرعت بارگذاری در طراحی سایت

طراحی سایت امروزه به عنوان یکی از نیاز های بسیار اساسی برای هر بیزینس نو پایی به حساب می آید ، اگر شما هم به این عقیده اعتقاد دارید که به کمک طراحی سایت می توان کسب و کارتان را متحول کنید با ما همراه باشید در این مقاله سعی میکنیم روش هایی را برای افزایش سرعت لود سایت تان برای شما آموزش دهیم .

برچسب ها: سایت , سایت بهینه , بهینه سازی سایت