--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


یک حفره امنیتی حیاتی در کامپیوترهای لنوو کشف شد 0

یک حفره امنیتی حیاتی در کامپیوترهای لنوو کشف شد

اگر از خواندن خبر نقص های امنیتی دستگاه های لنوو خسته شده اید، باید بگویم متاسفانه این خبر هم جزو همین دسته است و به خستگی شما اضافه خواهد کرد. یک محقق امنیتی به نام Dymtro "Cr4sh" Oleksiuk مدعی شده که یک نقص جدید را در دستگاه های لنوو کشف کرده است.

برچسب ها: Lenovo , حفره امنیتی

بازار سیاهی که متاعش سرورهای هک شده است؛ نگاهی به xDedic 0

بازار سیاهی که متاعش سرورهای هک شده است؛ نگاهی به xDedic

شکل گیری فضای مجازی، آغازی برای ایجاد فرصت های شغلی تازه بود که خوشبختانه این خبر خوبی است. اما آنطور که در برخی گزارشات آمده، این فضا در سال های اخیر، به بستری برای ایجاد بازارهای زیرزمینی بدل گردید که xDedic یکی از آنهاست.

برچسب ها: هک , هک و امنیت , هکر

چالش وزارت دفاع آمریکا برای هکرهای تازه کار: پنتاگون را هک کنید و جایزه بگیرید 0

چالش وزارت دفاع آمریکا برای هکرهای تازه کار: پنتاگون را هک کنید و جایزه بگیرید

اوایل اسفندماه سال قبل، وزارت دفاع آمریکا از برگزاری رویدادی با نام «پنتاگون را هک کنید» خبر داد و به دنبال آن بسیاری علاقمند بودند که بدانند بعد از بررسی وبسایت های دولتی این کشور توسط هکرها چه آسیب پذیری هایی کشف خواهند شد. حالا این مساله روشن شده.

برچسب ها: هک , هک و امنیت , هکر , هک پنتاگون , جایزه

تهدیدی به نام جاسوس افزار کی لاگر 1

تهدیدی به نام جاسوس افزار کی لاگر

کسب اطلاعات لازم و ضروری در خصوص نرم افزارهای مختلف موجود در فضای مجازی و قابلیت های این نرم افزارها، برای تمام کسانیکه به نحوی با فضای مجازی ارتباط داشته و دارند، اجتناب ناپذیر است زیرا نداشتن آگاهی لازم، باعث بروز مشکلاتی برای کاربران شده و گاهی زیان های غیرقابل جبرانی را به افراد وارد کرده و می کند.

برچسب ها: کی لاگر , پلیس فتا , KeyLogger , USB KeyLogger

پسر بچه 10 ساله‌ای که برای هک کردن اینستاگرام 10000 دلار جایزه گرفت 0

پسر بچه 10 ساله‌ای که برای هک کردن اینستاگرام 10000 دلار جایزه گرفت

با وجود اینکه یکی از شروط ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام، داشتن سن بالای 13 سال است، یک پسر بچه 10 ساله موفق شده باگی را در این شبکه اجتماعی پیدا کند که به وی امکان می دهد تمامی کامنت‌های اینستاگرام را پاک کند

برچسب ها: هک اینستاگرام , هک , facebook

چه کسی فیسبوک را هک کرد؟ 0

چه کسی فیسبوک را هک کرد؟

چه کسی فیسبوک را هک کرد؟ آیا فیسبوک تاکنون هک شده است؟ یک هکر معروف اخیرا در پست وبلاگی خود عنوان کرده است که در خلال برنامه‌اش برای کشف باگ‌های امنیتی، متوجه این نکته شده که هکری از قبل به سیستم‌های فیسبوک نفوذ کرده است. این هک از نوع نفوذ به حساب‌های مدیریتی کارمندان بوده است.

برچسب ها: حفره امنیتی , بهترین کانال‌های فارسی تلگرام

باجگیر تازه اندرویدی ها را تهدید می کند 0

باجگیر تازه اندرویدی ها را تهدید می کند

این باج افزار که بدون آگاهی کاربران و به طور مخفیانه بر روی گوشی ها نصب می شود از طریق آگهی های مبتنی بر جاوااسکریپت به درون تلفن های همراه افراد نفوذ می کند و بی سروصدا به فعالیت های تخریبی خود ادامه می دهد.

برچسب ها: android , باج افزار

«سوئیفت» هک شد 1

«سوئیفت» هک شد

سوئیفت اذعان کرد که بعد از اینکه ۸۱ میلیون دلار از حساب بانک مرکزی بنگلادش به سرقت رفت ۱۱ هزار مؤسسه مالی مجبور به به‌روزرسانی نرم‌افزارشان شده‌اند.

برچسب ها: هک سوئیفت , swift

آدرس‌های کوتاه اینترنتی، مهم‌ترین خطر امنیتی فضای ابری 0

آدرس‌های کوتاه اینترنتی، مهم‌ترین خطر امنیتی فضای ابری

محققان دریافته‌اند آدرس‌های اینترنتی کوتاه مربوط به خدمات پردازش ابری می‌تواند توسط هکرها مورد سوءاستفاده قرار بگیرد تا منابع اختصاصی از جمله فایل‌ها به دست آنها بیفتد.

برچسب ها: هکر , هک و امنیت

چگونه بیمارستان هک می‌شود 0

چگونه بیمارستان هک می‌شود

امنیت سایبری برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی در اولویت قرار ندارد به همین دلیل این دستگاهها با حفره های امنیتی روبرو هستند و اگر دارای اشکالات و نقاط آسیب پذیر باشند قابل نفوذ خواهند شد.

برچسب ها: هک , هک بیمارستان , هک و امنیت